osta Anna Binkiewicz Photography

MotoExpo2009

By Anna Binkiewicz on February 16, 2009 | Comments (11)


Targi motocyklowe Expo 2009.
Miało być tak pięknie, wyszło jak zawsze. Organizator nie wykazał się na żadnym polu.
Centrum Targowe MTPolska zlokalizowane jest na końcu świata (i pisze to ja mieszkająca w Legionowie, która codziennie pokonuje nie takie odległości), na który wiedzie jednopasmówka, którą pokonać można było, fakt, ale 2h w korku wolałabym wykorzystać jednak inaczej. Jak już ktoś dotarł, musiał zmierzyć sie z organiczoną ilością miejsc parkingowych. Do braku organizacji ruchu dochodzi brak bankomatów i informacji o ich rozmieszczeniu, brak map stanowisk i ogólna ciasnota. Musze wspomnieć, że czuje się rozczarowana nie tylko z tego powodu. Otóż proszę szanownych słuchaczy, targi są targami., spodziewałam się masy maszyn i  "osprzętu", nic bardziej mylnego. Po kilka źle wyeksponowanych maszym w każdej stajni, to wszystko. Zaplanowałam zakupy akcesoriów motocyklowych jednak większość wystawodawców miala mi do zaoferowania jedynie katalogi a jeżeli już coś ze soba przywiozła, to nie miała możliwości płatności innej niż gotowką. Gratulacje. Sądzę, że straciliście wielu klietnów nie tylko podczas samych targów, ale i na nadchodzący zeson.

Jak wiadomo: szał rośnie w miarę zagęszczenia na metrze kwadratowym powierzchni. Kto wszedł do hali, wie o czym mówię. Nigdy więcej.


Yamaha Virago

By Anna Binkiewicz on October 30, 2008 | Comments (8)

Seria motocykli spod znaku Virago jest ostatnią nawiązującą do stylu chopper. Klasyczna linia, z daleko wysuniętym do przodu widelcem, szprychowanymi  kołami i silnikiem w układzie V. Virago 1100 nie powala mocą, choć silnik ma odpowiedni moment żeby ruszyć z miejsca. Niestety, Virago jak większość chopperów tej klasy jest bardzo niestabilna. Dodatkowo w jeździe przeszkadza fantazyjnie wygięta kierownica. Największą zaletą tego motocykla? Jest wygodny dla kierowcy (dla pasażera /pasażerki już mniej :>).

Więcej zdjęć tu .
Link do Artykułu o Virago na motogen.pl juz wkrótce.Red Bull X-Fighters

By Anna Binkiewicz on September 09, 2008 | Comments (16)

Red Bull X-Fighters, 06.09.2008 roku, nie krótki reportaż z sektora B1, Canonem 55-200: szkłem nie wystarczającym do kadrów jakie sobie wymarzyłam, ale :)

Więcej sztucznych ogni i kadrów "ze stabilizatorem w ręku" tu :)

A wszystko zaczyna się tak ...
CBR

By Anna Binkiewicz on August 15, 2008 | Comments (7)


Nadejszła wiekopomna chwila.. Długo czekaliście, wiem. Ja i moja cebra musiałyśmy sobie dać trochę czasu na dotarcie sie... No dobra przyznaje bez bicia, że po prostu nie mogłam się od niej oderwać na wystarczająco dużą odległość żeby zrobić zdjęcia. Od jakiegoś czasu jesteśmy nierozłączne i tu... wielkie podziękowania dla ludków, którzy służą mi pomocą w trudnych chwilach :). Dzisiaj specjalne dla Tadka z Motostore z Wiertniczej, który po moich "naprawach" poprawił mi sprzęgło.

i jeszcze kilka w BW :)


Enduro

By Anna Binkiewicz on July 04, 2008 | Comments (11)Honda Transalp, fajnie jest pośmigać po piachu. Fakt piękniej brzmi Africa Twin, ale jej waga przerasta moje możliwości (nawet po siłowni).

Odliczanie trwa. W "przeddzień" mojego egzaminu praktycznego na Akat., chciałabym pozdrowić wszystkich niespełnionych przedemerytalnych egzaminatorów  WORD ze Skierniewic.


Wszystkich zaniepokojonych uspokajam enduraki też zwierzaki, ale ścigacz jest ścigacz :)Extreme Moto Bemowo 2008

By Anna Binkiewicz on May 11, 2008 | Comments (20)

Extreme Moto Bemowo 2008 (Seria zdjęć: "z KIT'em za pan brat")

Chlopcom ze "ścigacz.pl" dziękujemy za ciągłe zasłanianie, które zostanie im wybaczone za zgłoszenie się na ochotnika by być przynętą dla hamujących:) Wyrażamy nadzieję, że nikt nikomu niczego nie przypalił, szkoda by było... :P
Moto show EXPO XXI

By Anna Binkiewicz on February 04, 2008 | Comments (25)

Targi motocykli, Hale EXPO XXI
I coś dla Panów :)Więcej zdjęć tej Pani i nie tylko ... tutaj

Foty także na digu


>>

My stuff:

@digart
@plfoto
@fb @grono
@flickr @nk


Copyright:

All content on this site is protected by copyright law and may not be copied, used, modified or published without owner's permission.

© 2007-2012
Anna Binkiewicz.

All rights reserved.


powered by Ownlog.com
& Fotolog.pl